Nesreća u BiH: Pao sa drveta i preminuo na mjestu

Nesreća u BiH: Pao sa drveta i preminuo na mjestu

Muškarac iz Zavidovića, inicijala A. H., rođen 1966. godine, preminuo je na licu mjesta nakon pada sa drveta u mjestu Vinište, općina Žepče, potvrdila je Feni portparolka Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović.


Muškarac je bio u pratnji ženske osobe, a Policijska stanica Žepče dobila je obavijest o nesretnom događaju u 15.20 sati.

-Preminuli je pao sa drveta na obalu rijeke Bosne. Služba Hitne medicinske pomoći Žepče obavijestila je PS Žepče, koji su i obavili uviđaj.

Ljekar mrtvozornik konstatovao je smrt na licu mjesta. O događaju je obaviješten dežurni kantonalni tužilac Tužilaštva ZDK – kazala je Ekinović.

Asistenciju prilikom izvlačenja tijela unesrećenog pružili su pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice Žepče.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 139 puta, 139 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE