Netsi na krilima legendarnog Duranta pobijedili Buckse u petoj utakmici za vodstvo u četvrtfinalnoj seriji

Brooklyn Netsi su u petoj utakmici četvrtfinalne serije play-offa NBA lige savladali Milwaukee Buckse te su stekli novu prednost.

Bucksi su dobro otvorili utakmicu te su nakon prve četvrtine vodili rezultatom 29:15, na poluvremenu su imali prednost 59:43, ali je drugo poluvrijeme pripalo Netsima koji su na kraju slavili pobjedu rezultatom 114:108 i tako stekli vodstvo 3-2 nakon pete utakmice četvrtfinalne serije play-offa NBA lige.

Fantastičnu utakmicu je odigrao Kevin Durant koji je upisao 49 poena, 17 skokova, 10 asistencija, tri ukradene lopte i dvije blokade. Najbliži pratioc mu je bio Jeff Green sa 27 poena, koji je imao i skok, tri asistencije i jednu blokadu.

Na drugoj strani se istakao Giannis Antetokounmpo s 34 poena, 12 skokova, četiri asistencije, jednom ukradnom loptom i dvije blokade, a dobru partiju je pružio i Khris Middleton s 25 poena. četiri skoka, pet asistencija te po jednom ukradenom loptom i asistencijom.