Neum već miriše na ljeto: Najhrabriji otvorili sezonu kupanja

Neum već miriše na ljeto: Najhrabriji otvorili sezonu kupanja

Uz plaže, vrata su ponovno otvorili brojni kafići, restorani i trgovine, dok su hoteli posljednjih sedmica postupno počeli primati prve goste

Toplo vrijeme ovog vikenda izmamilo je brojne posjetitelje u Neum, gdje je za mnoge službeno započela ovogodišnja turistička sezona.

Plaže uz neumsku obalu bile su ispunjene kupačima, šetačima i gostima koji su iskoristili ugodne temperature za prvi ozbiljniji boravak uz more ove godine.

Prvi gosti

Uz plaže, vrata su ponovno otvorili brojni kafići, restorani i trgovine, dok su hoteli posljednjih sedmica postupno počeli primati prve goste, među kojima su i sudionici različitih seminara i poslovnih događaja.

Iako glavni dio ljetne sezone tek slijedi, prizori s neumskih plaža pokazuju kako je turistička godina već počela, piše Bljesak.info.

Komentarišite članak:
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS