NEZAPAMĆENA TUGA OKOVALA ŽEPČE: Danas dženaza ocu Azizu i kćerki Amerisi

NEZAPAMĆENA TUGA OKOVALA ŽEPČE: Danas dženaza ocu Azizu i kćerki Amerisi

Žepče je danas obavijeno tugom. Muk i tišina vladaju gradom u kojem će danas na vječni počinak biti ispraćeni Aziz Derlić i njegova kćerka Amerisa Bećirović, koji su preminuli u razmaku od svega nekoliko sati, piše 072info.

Dženaza-namaz bit će klanjana danas u 17:30 sati na mezarju Trzna, gdje se očekuje veliki broj članova porodice, prijatelja, komšija i sugrađana koji će doći da im odaju posljednju počast i upute dovu za njihove duše.

Vijest o smrti Aziza Derlića duboko je pogodila sve koji su ga poznavali. Bio je cijenjen i poštovan među svojim sugrađanima, a njegov odlazak ostavio je veliku prazninu.

Dodatni šok uslijedio je nakon vijesti da je preminula i njegova kćerka Amerisa Bećirović, čime je jedna porodica u samo nekoliko sati doživjela nezamislivu tragediju.

Na društvenim mrežama od Aziza i Amerise opraštaju se brojni prijatelji, poznanici i sugrađani, dijeleći riječi tuge, saučešća i podrške njihovoj porodici.

Mnogi ističu da će ih pamtiti po dobroti, osmijehu i tragovima koje su ostavili u životima ljudi koji su ih poznavali.

Neka im Uzvišeni Allah podari Svoju milost, oprost grijehe i uvede ih u Džennet, a njihovoj porodici podari sabur u ovim najtežim trenucima.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 174 puta, 174 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFIS

NAJNOVIJE