NOVA POBJEDA ZENIČKIH RUKOMETAŠA Semir Memić zabio pobjedonosni gol u susretu sa Slogom

Rukometaši Čelika su, nakon pobjede nad RK Bosnom u Sarajevu prošle subote, sinoć zabilježili  još jednu pobjedu, ovoga puta u Doboju, protiv domaće Sloge. Rezultat: 31:30 (17:8) za Čelik.

Bila je to dobra utakmica, u kojoj je Čelik dominirao svih 60 minuta i vodio sa 8 i više golova razlike. Sloga se ,,probudila” tek pred kraj utakmice i u bukvalno posljednjoj minuti utakmice prvi put izjednačila rezultat na 30:30, da  bi u posljednjoj sekundi utakmice bek Čelika Semir Memić zabio pobjedonosni gol – 32:31 za RK ,,Čelik”.

Oba trenera su isprobali veći broj igrača, koji su se borili za poziciju u prvoj sedmorki.

I ovoga puta najviše golova u ekipi Čelika postigao je kapiten Davor Kadić (11), zatim Bajramović (6), Begagić i Mehić su dodali po 4, a Begović, Duvnjak i Martić po jedan gol.

U subotu , 29. augusta, ,,Čelik” igra čak dvije utakmice na turniru u Visokom: prije podne protiv hrvatskog prvoligaša RK Bjelovar, a u 17 sati protiv Izviđača iz Ljubuškog.