Novi poraz Čelika, nakon četiri kola još uvijek bez pobjede

Banjalučki Borac je u susretu četvrtog kola nogometne Premijer lige BiH večeras na svom terenu pobijedio zenički Čelik s 1:0. Možda je Čelik bio opasniji u prvih pola sata, ali Borac je taj koji je stigao do gola. U 31. minuti Subić je nakon jedne dubinske lopte matirao Hinovića. U 33. minuti sjajna odbrana Avdukića nakon udarca Bašića sa svega pet metara.

U nastavku Subić i Dedić prijete, zatim Selimović i Simić pokušavaju matirati Avdukića, a Ilić puca preko gola gostiju iz Zenice u prvih 20-ak minuta drugog dijela. Selimović je imao dobar pokušaj u 60. minuti, ali je Avdukić spasio gol Borca.

Banjalučanima je ovo bila druga pobjeda u sezoni, dok je Čelik i nakon četiri kola bez trijumfa, sa dva remija i dva poraza.