Odlični rezultati Judo kluba “Zenica” na turniru u Laktašima

Proteklog vikenda Judo klub “Zenica” nastupio je na 17. Međunarodnom judo turniru “Laktaši open”.

Na ovom renomiranom takmičenju nastupilo je oko 850 takmičara kako iz Bosne i Hercegovine, tako i iz Rumunije, Srbije i Hrvatske.

Među 850 takmičara našli su se i takmičari zeničkog judo kluba, koji su i na ovom takmičenju pokazali zavidnu takmičarsku formu i ostvarili su odlične rezultate.

Hasan Seferović osvojio je dva prva mjesta i to u kategoriji mlađih pionira do -25kg, te u kategoriji starijih pionira -26kg.

Njegov kolega Haris Seferović osvojio je dva druga mjesta, u kategoriji kadeta do 50kg, te seniora do 50kg.

Prvo mjesto osvojio je i Ramiz Burdalić u seniorskoj kategoriji do 100kg, dok je Albin Gadžun osvojio treće mjesto u kategoriji seniora do 66kg.

Ovo je još jedan u nizu uspješnih turnira Judo kluba “Zenica”, iz kojeg su poručili kako se trud, rad i zalaganje uvijek isplate, te da će u budućnosti dati sve od sebe da ostvare što bolje rezultate.