Oglas za posao: Norveška kompanija traži pet radnika iz BiH, plata između 4 i 5 hiljada eura

Šumski sjekač (m/ž)

Brojradnih mjesta: 5 radnih mjesta

Mjesto: Norveška

Rok za prijavu: 31/01/2023

Poslodavac: Alcori AS, Norveška

Opis posla: Sječa stabala i izrada drvnih asortimana

Uslovi:

  • Završenaosnovnailisrednjaškola,
  • Poželjnoradnoiskustvo u sječišume,
  • Poželjno uvjerenje o osposobljenosti za rad s motornom pilom,
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima rukovatelja šumskim traktorom,
  • Poznavanjeradanažičari,
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika radi sporazumijevanja

Bruto plata:4.000-5.000 EUR

Vrsta zaposlenja: Stalno radno mjesto uNorveškoj

CV sa kontakt podacima (broj mobitela i email) dostaviti na [email protected] (mail). Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontkatirani radi obavljanja online intervjua.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE