Oglasio se Dijamant: “Presretan i ponosan”

Oglasio se Dijamant: “Presretan i ponosan”

Najbolji strijelac i najbolji igrač reprezentacije Bosne i Hercegovine svih vremena Edin Džeko, oglasio se rano jutros po našem vremenu na Instagramu.

Dijamant je u utakmici sa Katarom zabilježio svoj 150. nastup u dresu sa najdražim grbom i time oborio sve rekorde.

“Svaki nastup za Bosnu i Hercegovinu nosi posebnu težinu, a 150. dres ima značajno mjesto u mom srcu. Presretan i ponosan što smo izborili plasman među 32 najbolje reprezentacije svijeta. Hvala svima koji vjeruju u nas.

Ovo je uspjeh cijelog tima i svih naših navijača”, napisao je Džeko.

U pomenutih 150 nastupa postigao je 73 pogotka po čemu mu nema ravnog.

U nokaut fazi Mundijala Zmajevi će 2. jula od 2 sata iza ponoći igrati protiv domaćina Sjedinjenih Američkih Država.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 59 puta, 59 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS