OKK Čelik poražen od Travnika

Porazom u posljednjem 22. kolu od Travnika sa 59:71 košarkaši Čelika oprostili su se od takmičenja u A1 ligi.Gosti Travnika koji u svojim redovima imaju dvojicu braće Zeničana, Aldina i Ashara Dedića u potpunosti su nadigrali izabranike trenera Armela Mujakovića.

Bili su uspješniji u svim četvrtinama. Prva je završena sa 21:22.Na odmor se otišlo sa 36:39. Treća četvrtina bila je odlučujuća. Domaći su postigli 16 a gosti 22 poena.

U posljednjih deset minuta Čelik je upisao samo 7 poena. Utakmica je završena sa 59:71.

Kod gostiju najefikasniji je bio Aldin Dedić sa 21 poenom. Kod Čelika kapiten Bilić postigao je 17 koševa.

OKK Čelik je ovogodišnju sezonu u A1 ligi završio sa omjerom 9 pobjeda i 11 poraza i sa 29 poena što je bilo dovoljno za šestu poziciju.