Patološko kockanje dobro uzelo maha u Hercegovini

Pridruži se Viber grupi 072info, do najvažnijih vijesti samo jednim klikom: KLIKNI OVDJE
MARKETING
Dozvoljeno preuzimanje dijela teksta uz obavezno navođenje i linkanje izvora odnosno da se kompletan tekst može pročitati na portalu “072info”.

Psihološko-edukativna radionica o kockanju bit će održana 19. oktobra u 18 sati u prostorijama udruge Svaki student u Mostaru.

Voditelj radionice bit će dr.sc.Marko Romić, spec.traumatske psihologije, koji će iz psihološke perspektive govoriti o kockanju kao patološkoj ovisnosti, preporukama i smjernicama iscjeljenja kockanja te preventivnih metoda u suzbijanju ove ovisnosti, najavili su organizatori.

Posjetitelji radionice moći će saznati i koliko je patološko kockanje uzelo maha u Hercegovini i šire te razmjere posljedica za pojedinca,porodicu i zajednicu.

GODISNJICA
MARKETING