Pogledajte detalje nevjerovatne utakmice u Kopenhagenu: Ovo može samo Liga prvaka (VIDEO)

Fudbaleri Kopenhagena su pobijedili Mančester junajted u 4. kolu grupe A u Ligi prvaka rezultatom 4:3.

Ovaj susret je ponudio sve što ljubitelji fudbala vole. Mnoštvo golova i nevjerovatni preokret bi ukratko mogli opisati ovaj sjajan susret, ali fudbaleri danskog kluba mogu se ponajviše zahvaliti navijaču koji je uletio na teren i tako donio 13 minuta dugu nadoknadu prvog poluvremena, pa su uspjeli da se vrate iz velikog minusa prije kraja prvog dijela utakmice.

U drugom poluvremenu nije nedostajalo uzbuđenja, pošto je Junajted ponovo poveo golom Brune Fernandeša, a kada je sve izgledalo kao da je gotovo i da će se “Crveni đavoli” uspjeti izvući sa sva tri boda, Kopenhagenovi fudbaleri su napravili sjajan preokret za samo pet minuta.

Da to nije sve, oni su ovom pobjedom skočili na drugo mjesto u grupi A i dodatno zakomplikovali situaciju pred kraj grupne faze.

Kako je to sve izgledalo pogledajte u videu ispod teksta.