Policija hapsi na jugu BiH, na meti narko-dileri

Policija hapsi na jugu BiH, na meti narko-dileri

Policija je jutros, 16. juna 2026. godine, počela akciju na području Trebinja i Mostara, na čijoj su meti narko-dileri, pišu “Nezavisne novine”.

Za sada nije poznato da li ima uhapšenih i gdje rade pretrese, s tim što bi više informacija trebalo da bude saopšteno tokom dana.

Izvor “Nezavisnih novina” je kratko potvrdio da je akcija u toku, te da je usmjerena na osumnjičene za prodaju droge.

Podsjetimo, MUP Republike Srpske je juče, u ponedjeljak, 15. juna, izveo akciju “Pelikan”, na području Zvornika i Bijeljine.

“Pronađeno je i oduzeto preko dva kilograma kokaina, tri digitalne vage, 982 kutije cigareta, tri pištolja i tri cijevi za pištolj, dva prigušivača, dva kilograma plastičnog eksploziva, 823 grama trotilskih metaka, 26 komada inicijalnih kapisli, devet daljinskih upravljača za detonator”, saopšteno je iz MUP-a RS.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 57 puta, 57 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE