Android
Policija otkrila detalje drame u BiH nakon što je djevojka skočila s mosta

Žena koja je jučer skočila sa Gradskog mosta u Banjoj Luci spašena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći. Rečeno je to Srni u Policijskoj upravi Banja Luka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 sati prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
– Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći – naveli su iz banjalučke policije.
Podsjećamo, kako je portal “Avaza” prvi objavio, nju je spasio Danijel Delić, koji je sjedio na obližnjem splavu s prijateljima.
Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 148 puta, 148 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE

























