Poraz Čelika od Novog Pazara

Nogometaši Čelika poraženi su danas poslijepodne u Novom Pazaru. Domaći FK Novi Pazar slavio je sa 3:1, iako je i Čelik imao nekoliko dobrih prilika od kojih je iskoristio jednu u samom finišu.

Utakmicu je pratilo oko 2.000 gledalaca, a sudio je Milorad Milićević (Ivanjica). Strijelci su bili Đalović u 10, Obrovac u 45. i Selimović u 87. minutu za Novi Pazar, a Oglečevac u 90. minutu za Čelik. Ekspedicija Čelika sutra nakon jutarnjeg treninga u Novom Pazaru, kreće put Zenice.

Do prvenstvene premijere protiv Slobode na Bilinom polju, “crveno – crni” će odigrati generalku protiv federalnog prvoligaša Metalleghe iz Jajca.   Tokom priprema Čelik je odigrao utakmice.

Pobijeđen je Olimpic 2:0, dva remija Zeničani su imali protiv Borca iz Čelika i Jagodine sa po 1:1, a dva poraza ekipi trenera Borisa Pavića nanijeli su Mladost DK 1:2 i Novi Pazar 1:3.