PRILIKA ZA POSAO: Apoteka traži radnike, ovo su uslovi

Zbog proširenog obima poslovanja ZU Apoteka „Violapharm“ raspisuje

J A V N I K O N K U R S

za prijem djelatnika:

  • Magistar farmacije – sa završenim farmaceutskim fakultetom i položenim stručnim ispitom, dva (2) izvršitelja (M / Ž)

Opis poslova :

  • izdaje propisane magistralne i gotove lijekove na recept u ručnoj prodaji i daje uputstva o načinu upotrebe i čuvanju lijekova;
  • provjerava ispravnost recepata na dozu, količinu i inkompatibilnost kao i ispravnost administrativnog dijela recepta;
  • izrađuje magistralne pripravke;
  • priređuje galenske pripravke u njihovoj prvoj fazi i kontroliše dalju tehnologiju izrade;
  • prati vrijeme zastarijevanja lijekova i vrši blagovremeno odstranjivanje i pohranjivanje;
  • prati stručnu literaturu i dokumentaciju lijekova, a posebno evidenciju o nabavci i potrošnji narkotika i psihotropnih supstanci;
  • ukazuje stručnu pomoć i vodi nadzor zaposlenim sa nižim stupnjem stručne spreme i pomaže farmaceutima pripravnicima da što uspješnije obave pripravnički staž.

Pored općih uvjeta kandidat mora ispunjavati i posebne uvjete:

  • Završen farmaceutski fakultet;
  • Položen stručni ispit.

Potrebni dokumenti:

Kandidati su dužni dostaviti biografiju i sljedeće dokumente u originalu ili ovjerene kopije:

  • Diplomu o završenom školovanju,
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu.

Prijave sa dokumentacijom je potrebno dostaviti preporučeno, putem pošte ili lično na adresu:

ZU Apoteka „Violapharm“

„Javni konkurs za prijem djelatnika u radni odnos“

PC „UKUS“, Bukva 10

74260 Tešanj

Na poleđini koverte navesti ime i prezime podnositelja prijave, adresu i kontakt telefon.

Dostavljena dokumentacija nije podložna vraćanju.

Nepotpune i nablagovremene prijave se neće uzimati u razmatranje.

Konkurs ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Dobro došli u naš tim!

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE