PRILIKA ZA POSAO: Firmi iz Zenice potrebno više zavarivača

Kompanija RM-LH d.o.o. Zenica sa sjedištem u Zenici, koja je dugi niz godina uspješno zastupljena na projektima u SR Njemačkoj i drugim evropskim zemljama, na osnovu ukazane potrebe raspisuje javni konkrus za primanje u radni odnos za rad u BiH i inostranstvu, na slijedeće pozicije:

1. ZAVARIVAČ – više izvršilaca

OPIS POSLOVA

1. ZAVARIVAČ

• Obavljanje pripremnih radova za zavarivanje
• Zavarivanje ugljeničnog i inox čelika
• Zavarivanje postupcima: TIG,REL,MAG

USLOVI

VKV,KV,SSS
Zdravstvena sposbonost za rad na visini
Odgovoran I profesionalan pristup
Poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika

NUDIMO:

Stalan radni odnos
Rad sa profesionalnim I motiviranim timom
Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Prijave sa biografijom (CV) dostaviti lično ili putem pošte na adresu:

RM-LH d.o.o. Zenica, Zmaja od Bosne bb, Poslovna zona Zenica 1, 72000 Zenica
ili putem maila: [email protected]

Samo kandidati koji uđu uži krug bit će pozvani na razgovor.

Konkurs ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Lokacija: Inostranstvo, BiH
Broj izvršilaca: 20
Datum objave: 08.04.2021.
Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 08.05.2021. )

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE