PRILIKA ZA POSAO: Hifa traži više radnika, ovo su uslovi

HIFA – OIL ZAPOŠLJAVA
RADNO MJESTO: Točioc goriva (više izvršilaca) i poslovođa
LOKACIJA: Maglaj (1.marta)

OPIS POSLOVA:

  • Točenje goriva i prodaja proizvoda iz našeg asortimana
  • Predlaganje aktivnosti u cilju povećanja prodaje
  • Vođenje brige o čistoći, urednosti i izgledu maloprodajnog mjesta te održavanja standarda popunjenosti polica
  • Fizički prijem robe, te kvalitativna i kvantitativna provjera
  • Kreiranje dnevnih obračuna prodaje

OSNOVNI UVJETI:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na blagajni
  • Osnove poznavanja MS office paketa (Outlook, Word, Excel)

NUDIMO VAM:

  • Stimulativna mjesečna primanja
  • Mjesečne stimulacije na osnovu ostvarenih rezultata
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Prijave možete slati na: [email protected] ili na kontakt telefon +38762112192.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE