PRILIKA ZA POSAO: Konzum traži radnika, evo koje nuslove nude

SPECIJALIST SISTEMSKE PODRŠKE (m/ž)Mjesto rada: SarajevoBroj izvršilaca: 1
Opis poslova:

  • uvodi i održava informacijske sisteme uz postizanje maksimalne kvalitete,
  • vodi projekte implementacije informacijskih Sistema,
  • projektuje informacijske sisteme i podsisteme,
  • dizajnira baze podataka ili tehničkih rješenja,
  • izrađuje programske ili tehničke zadatke i testira ispravnosti napravljenih programa i tehničkih rješenja,
  • testira funkcionalnosti informacijskih sistema i mogućnosti njihove promjene kod korisnika,
  • priprema upute za korisnike i educira ich,
  • brine o kvaliteti poslovnih informacijskih sistema,
  • prati trendove razvoja poslovnih informacijskih sistema, posebno u području za koje je zadužen,
  • odgovara za poštivanje i primjenu Kodeksa poslovnog ponašanja Društva i svih ostalih etičkih i moralnih normi,
  • obavlja i ostale poslove po nalogu direktno pretpostavljenog.

Zahtijevane vještine, znanja i iskustvo:

  • IV -VII stepen stručne spreme – FER, PMF, Informatika ili Ekonomija, smjer Poslovna informatika,
  • 2 godina radnog iskustva u informatici, od toga 1 godina na mjestu specijaliste,
  • znanje tehnika projektovanje informacijskih sistema,
  • poznavanje osnova programiranja,
  • poznavanje osnovna Linux operativnih Sistema
  • poznavanje osnova Windows server operativnih sistema, te Microsoft tehnologija poput Active directory-a
  • osnovno razumijevanje mrežnih koncepata (routing, switching, vlan, DNS, DHCP)
  • poznavanje engleskog jezika.

Nudimo Vam:

  • rad u respektabilnoj kompaniji,
  • izazovan posao u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju,
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i dodatne edukacije.

Vašu prijavu očekujemo najkasnije do 23.04.2023. godine, a možete je poslati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”.

Lokacija:Sarajevo (Rad iz firme)

Broj izvršilaca:1

Datum objave:24.03.2023.

Trajanje oglasa:30 dana (ističe 23.04.2023.)

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE