PRILIKA ZA POSAO: LC Waikiki traži radnike, ovo su uslovi

LC Waikiki Retail Company je vodeća modna retail kompanija sa prometom od 3 millijarde $. LC Waikiki putovanje započelo je u Francuskoj 1988. godine, a nastavilo se u 1997. kao  brend u Turksoj pod imenom LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Danas LC Waikiki posluje u preko 1270 trgovina u 57 zemlja s poslovnom filozofijom “Svi  zaslužuju da se dobro obuku” omogućava ljudi da uživaju u dostupnoj modi kroz kvalitetne proizvode po pristupačnoj cijeni.
U corporativnom uredu LC Waikikija radi oko 3000 zaposlenih, sa više od 53.000 zaposlenih u Turskoj i inostranstvu.
LC Waikiki ima za cilj da postane jedna od 3 vodeće kompanije u tekstilnoj, maloprodajnoj industriji u Evropi  2023. godine!

U LC Waikikiju naše vrijednosti su: suočavanje sa izazovima, usmjerenost prema kupcima, stručnost u polju djelovanja, zajedničko postizanje uspjeha i posjedovanje vrlina. Dakle, ako ste spremni za dinamičnost i želite rasti uz izazove, dođite i pridružite nam se!Naše uspjehe krunišemo nagradama!

  • Zauzeli smo 1.mjesto kao “najpoželjnija maloprodajna kompanija za rad za mlade” prema Youthall Youth Awards 2021.
  • Prva smo “Najveća Retail kompanija prema Square Meter Abroad-u”
  • Zauzeli smo 1. mjesto kao Women Employee Friendly & Women Manager Friendly kompanija u Capital Women Friendly Companies istraživanju za 2020. godinu

Dobili smo nagradu The Most Reputable Brand of the Year – Turska nagrada prema The One Awards u 2020. godini.

Trenutno tražimo nove kolege koji bi se pridružili velikoj LC Waikiki porodici.
Da li ste Vi talent koji tražimo!
NAZIVI RADNOG MJESTA: SkladištarLokacije: Sarajevo, Ilidža, Tešanj, Derventa
Opis posla:

  • Primanje robe
  • Slaganje, izlaganje, alarmiranje robe prema standardima kompanije
  • Promjena etiketa po potrebi
  • Provjeravanje i kontrolisanje robe u magacinu
  • Organizovanje i održavanje magacina urednim

Potrebne kvalfikacije:

  • minimalno srednja stručna sprema

Profesionalna stručnost:Godinu dana iskustva na sličnim radnim mjestima
Određene kompetencije:

  • timski rad,
  • osjećaj za dobru organizaciju,
  • sposobnost za rad u multikulturalnoj i multinacionalnoj kompaniji.

U LC Waikikiji kompaniji pažljivo pregledamo svaku pristiglu prijavu u skladu s LC-a Waikiki preduslovima. Ako se vaša prijava smatra prikladnom, kontatirat ćemo Vas putem to e-mail ili telefona.

Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS“.
U prijavi je potrebno navesti radno mjesto za koje se prijavljujete.

Lokacija:Tešanj, Sarajevo, Ilidža, Derventa (Rad iz firme)

Broj izvršilaca:1

Datum objave:22.02.2023.

Trajanje oglasa:30 dana (ističe 24.03.2023.)

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE