Android
Pronađeno tijelo prekriveno lišćem u žbunju, muž se ubio

Ona je nestala u utorak u zagrebačkom Gornjem Vrapču.
Nju je ubio njezin 41-godišnji suprug Senad koji se zatim ubio, saznaje Jutarnji list.
Nakon što je prijavljen nestanak, policija je razgovarala s članovim porodicom.
Tokom jučerašnjeg dana policija je došla na vrata stana u kojem je nestala žena živjela s porodicom. U stanu je pronađeno tijelo supruga koji se ubio nožem.
Pretragom stana policija je pronašla papirić s natuknicama među kojima je bilo navedeno i selo na području Strmeca Odranskog. Na tu lokaciju su se uputile policijske patrole s psima tragačima.
“Pronašli su tijelo 42-godišnjakinje u žbunju, uz šumski put. Bilo je pokriveno lišćem”, navodi Jutarnji list.
Obdukcija
Prema nezvaničnim informacijama pretpostavlja se da je nesretna žena zadavljena i potom u peugeotu prevezena na mjesto na kojem je pronađena. Osim u stanu, policija je uviđaj uradila i u vozilu parkiranom ispred zgrade u kojem se u gepeku nalazio veliki najlon.
Oba tijela supružnika prevezena su na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku kako bi se obdukcijom utvrdio tačan uzrok smrti.
Policija nastavlja s kriminalističkom istragom kako bi potvrdila sumnje da se radi o ubistvu i samoubistvu.
nezavisne.com
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE














