Prvi gol Balea u dresu Real Madrida! (VIDEO)

Gareth Bale on Real Madrid move and Cristiano Ronaldo - VideoReal Madrid je remizirao sa Villareaolam u okviru 4. kola Španske lige. Ono što je obilježilo ovaj meč jeste debi Balea, najskupljeg igrača ikada. Baleu je to bio debi iz snova.

Naime, Real je primio gol u 21. minuti. Nakon toga malo su se uozbiljili. Ovoljetno pojačanje Carvajal je prošao po desnoj strani i ubacio u šesnaesterac, a Bale uklizao i pogodio. Nakon postignutog pogotka nije krio svoje oduševljenje ovaj igrač. Ipak, iako je postigao pogodak zamijenjen je u 61. minuti. Bale je pokazao odličan kvalitet ali još uvijek treba malo treninga da se uklopi u tim. Strijelac za Real je bio i Cristiano Ronaldo i tako je Real Madrid poveo. Međutim, slavlje je kratko trajalo jer je u 70. minuti Villareal izjednačio i konačan rezultat je glasio 2:2.