PRVO KOLO PREMIJER LIGE: Rukometaši Čelika remizirali sa Bosnom (30:30)

Rukometaši Čelika večeras su u okviru 1. kola rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine u Gradskoj areni Zenica porazili rukometaše iz Gračanice rezultatom

Prvi dio utakmice protekao je konstantnim napadima od strane gostujuće ekipe Bosne, tako je rezultat u 17. minuti susreta glasio 7:10. Prednost nad ekipom Čelika gostujuća ekipa uspjela je zadržati tokom prvog poluvremena, tako se na odmor otišlo pri rezultatu 14:15.

U drugom poluvremenu nastavlja se golijada rukometaša Bosne nad domaćom ekipom, tako već u 7. minutu drugog poluvremena gosti bilježe prednost od četiri poena. Ipak, do poravnanja rezultata Čelik dolazi u 24. minuti susreta, a veliku podršku domaći rukometaši dobili su od publike iz Gradske arene. Međutim, dok kraja utakmice u prvom kolu Premijer lige BiH Čelik je uspio ostvariti neriješen rezultat, tako je utakmica završena rezultatom 30:30.