Pucnjava za Noć vještica: Povrijeđeno najmanje 14 osoba, među njima i troje djece

Pridruži se Viber grupi 072info, do najvažnijih vijesti samo jednim klikom: KLIKNI OVDJE
MARKETING
Dozvoljeno preuzimanje dijela teksta uz obavezno navođenje i linkanje izvora odnosno da se kompletan tekst može pročitati na portalu “072info”.

Najmanje 14 osoba upucano je u Čikagu tokom Noći vještica, a najmlađa povrijeđena osoba ima tri godine, rekao je šef tamošnje policije Dejvid Braun (David Brown).

Među povrijeđenima su još dva maloljetnika, 11-godišnji dječak i jedan tinejdžer. Braun je rekao kako je pucnjava u Čikagu trajala nekoliko sekundi, a sve se dogodilo oko 21:30 sati po lokalnom vremenu, kod gradskog parka Garfild.

Policija provodi istragu, a Braun je naveo kako prvi podaci pokazuju da su na snimci uhvaćena najmanje dva napadača koji su pucali iz automobi0la u pokretu, navodeći kako se čini da su neselektivno pucali na masu.

Šef policije u Čikagu je naveo kako su žrtve prevezene u nekoliko bolnica, te da su neki od njih u kritičnom stanju. Za sada nije poznat motiv pucnjave, naveli su iz policije.

GODISNJICA
MARKETING