Android
Rasta izlazi iz pritvora!

Reper Stefan Đurić, poznatiji kao Rasta, ponovo se našao u centru pažnje balkanske javnosti nakon što je 2. avgusta uvečer uhapšen u Ohridu zbog posjedovanja narkotika.
Incident se dogodio na 3. avgusta u 00:10 sati na sportskom stadionu u Ohridu, kada su policijski službenici kriminalističke policije pri Sektoru za unutrašnje poslove Ohrid priveli S.Đ. (36) iz Beograda.
O tome je za medije zvanično govorio i Stefan Dimoski, portparol SUP Ohrid, koji je potvrdio da je droga pronađena tokom pretresa i odmah oduzeta.
Rasta je dao izjavu policiji i očekuje se da će u naredna dva sata biti pušten iz pritvora uz izvinjenje makedonskim vlastima, piše Telegraf.
Podsjetimo, ovo nije prvi put da Rasta ima problema sa zakonom zbog narkotika. Godine 2020. uhapšen je u Srbiji kada je kod njega pronađena manja količina marihuane, a nakon pretresa stana i dodatna količina skanka. Tada je proveo tri mjeseca u pritvoru, a zatim mu je izrečena kazna kućnog pritvora u trajanju od osam mjeseci.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE











