Portal 072info

Rezultati nogometnih kvalifikacija za svjetsko prvenstvo 2018.

Rezultati 4. kola nogometnih kvalifikacija za svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018:

– grupa A:
– petak, 11. novembra:
Francuska – Švedska 2:1 (0:0)
– nedjelja, 13. novembra:
Luksemburg – Holandija 1:3 (1:1)
Bugarska – Bjelorusija 1:0 (1:0)
– tabela:
1. Francuska 4 3 1 0 7:2 10
2. Holandija 4 2 1 1 8:4 7
4. Švedska 4 2 1 1 6:3 7
4. Bugarska 4 2 0 2 6:10 6
5. Bjelorusija 4 0 2 2 2:6 2
6. Luksemburg 4 0 1 3 5:9 1

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME

– grupa B:
– nedjelja, 13. novembra:
Švicarska – Farski otoci 2:0 (1:0)
Mađarska – Andora 4:0 (2:0)
Portugal – Latvija 4:1 (1:0)
– tabela:
1. Švicarska 4 4 0 0 9:3 12
2. Portugal 4 3 0 1 16:3 9
3. Mađarska 4 2 1 1 8:3 7
4. Farski otoci 4 1 1 2 2:8 4
5. Latvija 4 1 0 3 2:8 3
6. Andora 4 0 0 4 1:13 0

– grupa C:
– petak, 11. novembra:
Sjeverna Irska – Azerbajdžan 4:0 (2:0)
Češka – Norveška 2:1 (1:0)
San Marino – Njemačka 0:8 (0:3)
– tabela:
1. Njemačka 4 4 0 0 16:0 12
2. Azerbajdžan 4 2 1 1 2:4 7
3. Sjeverna Irska 4 2 1 1 8:2 7
4. Češka 4 1 2 1 2:4 5
5. Norveška 4 1 0 3 5:7 3
6. San Marino 4 0 0 4 1:17 0

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME

– grupa D:
– subota, 12. novembra:
Austrija – Irska 0:1 (0:1)
Gruzija – Moldavija 1:1 (1:0)
Wales – Srbija 1:1 (1:0)
– tabela:
1. Irska 4 3 1 0 7:3 10
2. Srbija 4 2 2 0 9:5 8
3. Wales 4 1 3 0 8:4 6
4. Austrija 4 1 1 2 6:7 4
5. Gruzija 4 0 2 2 3:5 2
6. Moldavija 4 0 1 3 2:11 1

– grupa E:
– petak, 11. novembra:
Armenija – Crna Gora 3:2 (0:2)
Rumunija – Poljska 0:3 (0:1)
Danska – Kazahstan 4:1 (2:1)
– tabela:
1. Poljska 4 3 1 0 10:5 10
2. Crna Gora 4 2 1 1 9:4 7
3. Danska 4 2 0 2 7:5 6
4. Rumunija 4 1 2 1 6:4 5
5. Armenija 4 1 0 3 4:10 3
6. Kazahstan 4 0 2 2 3:11 2

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME

– grupa F:
– petak, 11. novembra:
Slovačka – Litvanija 4:0 (3:0)
Malta – Slovenija 0:1 (0:0)
Engleska – Škotska 3:0 (1:0)
– tabela:
1. Engleska 4 3 1 0 6:0 10
2. Slovenija 4 2 2 0 4:2 8
3. Slovačka 4 2 0 2 7:2 7
4. Litvanija 4 1 2 1 5:7 5
5. Škotska 4 1 1 2 6:8 4
6. Malta 4 0 0 4 1:10 0

– grupa G:
– subota, 12. novembra:
Španija – Makedonija 4:0 (1:0)
Liechtenstein – Italija 0:4 (0:3)
Albanija – Izrael 0:3 (0:1)
– tabela:
1. Španija 4 3 1 0 15:1 10
2. Italija 4 3 1 0 11:4 10
3. Izrael 4 3 0 1 8:5 9
4. Albanija 4 2 0 2 4:6 6
5. Makedonija 3 0 0 3 4:7 0
6. Liechtenstein 4 0 0 4 1:16 0

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME

– grupa H:
– nedjelja, 13. novembra:
Kipar – Gibraltar 3:1 (1:0)
Belgija – Estonija 8:1 (3:1)
Grčka – Bosna i Hercegovina 1:1 (0:1)
– tabela:
1. Belgija 4 4 0 0 21:1 12
2. Grčka 4 3 1 0 9:2 10
3. BiH 4 2 1 1 8:5 7
4. Estonija 4 1 0 3 5:15 3
5. Kipar 4 1 0 3 3:8 3
6. Gibraltar 4 0 0 4 2:17 0

– grupa I:
– subota, 12. novembra:
Turska – Kosovo 2:0 (0:0)
Hrvatska – Island 2:0 (1:0)
Ukrajina – Finska 1:0 (1:0)
– tabela:
1. Hrvatska 4 3 1 0 10:1 10
2. Ukrajina 4 2 2 0 7:3 8
3. Island 4 2 1 1 6:5 7
4. Turska 4 1 2 1 5:5 5
5. Finska 4 0 1 3 3:6 1
6. Kosovo 4 0 1 3 1:12 1

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME
Ovaj prilog omogućile su vam Sportske kladionice "Sportplus"
Ovaj prilog omogućile su vam Sportske kladionice “Sportplus”nogom
Podijelite članak
REKLAMA
KRAJ REKLAME
REKLAMA
KRAJ REKLAME