RK Čelik siguran na otvaranja drugog dijela sezone

Rukometaši Čelika večeras su u dvorani Bilmišće u prvoj utakmici nastavka Premijer rukometne lige BiH (14. kolo) savladali ekipu RK Karajine u veoma teškoj i neizvjesnoj utakmici rezultatom 35:32 ,poluvrijeme je bilo 16:15. U prvom dijelu ekipe su se smjenjivale u vođstvu.Susret je riješen u drugom poluvremenu u kojem je rasla prednost rukometaša Čelika,u jednom momentu bilo je šest razlike. Do kraja su mirno priveli utakmicu u svoju korist.
Najbolji pojedinci u domaćoj ekipi bili su Skopljak sa osam, te Marko Pandžić sa sedam golova. Golman Čelika,Ajdin Tufekčić bio je izvrstan i imao je 20 odbrana. U ekipi Krajine Srđan Savić postigao 14 golova. Ovom pobjedom Čelik je zadržao šanse za opstanak u društvu najboljih.