Ronalda ne ide u Saudijskoj Arabiji: Njegova ekipa kiksala, a on nasrnuo na protivničkog igrača (VIDEO)

Al Nasr Kristijana Ronalda doživio je novi kiks u Premijer ligi Saudijske Arabije te tako dosta smanjio šanse za titulu. Ovaj put je koban bio trostruki uzastopni prvak Al Hilal, koji je slavio rezultatom 2:0. Meč je obilježio i Ronaldov nasrtaj na igrača protivničke ekipe.

Dogodilo se to u 57. minutu. Ronaldo je, iz neobjašnjivog razloga, skočio i uhvatio u „kragnu“ jednog fudbalera Al Hilala, kojeg je zatim oborio na zemlju.

Ubrzo se snimak poteza jednog od najboljih igrača svih vremena raširio po društvenim mrežama i izazvao brojne negativne reakcije. Kristijano je zbog toga dobio samo žuti karton od strane dobro poznatog arbitra – Engleza Majkla Olivera.

Kada je riječ o samom meču, Al Hilal je do tri boda stigao golovima Odiona Igaloa iz penala u 42. i 62. minutu.

Nakon što je u prošlom kolu remizirao sa sa Al Fejhom, a sada upisao drugi poraz u posljednjih pet utakmica, Al Nasr je pao sa liderske pozicije i sada ima tri boda manje od Al Itihada i utakmicu više. Do kraja prvenstva ostalo mu je još šest mečeva.