Ronaldo zabio u svakoj minuti susreta u svojoj karijeri!

Cristiano-Ronaldo-1867031Cristiano Ronaldo golom protiv Atletica u kupu kompletirao je impresivnu listu. Sad je zabio u baš svakoj minuti utakmice. Najviše je zabio u 90. minuti, čak 22 gola.

Real Madrid slavio je protiv Atletico Madrida 2-0 u uzvratnoj polufinalnoj utakmici kupa i s ukupnih 5-0 prošao je u finale. Tamo će igrati El Clasico protiv Barcelone.

Cristiano Ronaldo oborio je mnoge rekorde u karijeri, ali o ovom će se pričati. Napadač Reala zabio je u 7. minuti utakmice i kompletirao nevjerovatnu listu. Sad više ne postoji niti jedna minuta regularnog dijela utakmice u kojoj Portugalac nije zabio gol u karijeri. Nedostajao mu je samo gol iz 7. minute kojim je zaključio listu.

Zanimljivo, Ronaldo najviše zabija u 45. i 90. minuti. U 45. minuti Portugalac je zabio 12 golova, a u 90. čak 22 gola. Ronaldo voli 23. i 68. minutu u kojima je dosad zabijao po 10 golova…