Rusija 2018 : Poluvrijeme u Moskvi, Francuska vodi 2:1

Tri minute sudijske nadoknade u prvom poluvremenu.

• 40′

Posjed lopte: Francuska 40 posto – Hrvatska 60 posto

• 37′

Ponovo dvojbena odluka Pitane. Perišić je igrao rukom u svom šesnaestercu, a argentinski sudija nakon pregleda VAR-a pokazao na bijelu tačku. Griezmann je bio siguran s bijele tračke za novo vodstvo “Trikolora” 2:1.

• 28′

Modrić centrira, Mandžukić spušta za Perišića i Lloris je matiran.

• 26′

Kante dobio žuti karton nakon prekršaja nad Perišićem.

• 23′

Dobar napad Hrvatske. Mandžukić je centrirao, a volej Rakitića otišao je preko gola.

• 18′

Francuska povela uz pomoć sudije Pitane koji je svirao nepostojeći faul Brozovića nad Griezmannom. Nakon slobodnog udarca Mario Mandžukićglavom pogodio vlastitu mrežu! Francuska vodi 1:0.

• 10′

Nova opasna situacija pred golom Llorisa, ali je zakasnio Perišić. U prvih 10-ak minuta Francuska skoro da nije prešla centar.

• 7′

Hrvatska napada, Mbappe u šesnaestercu Francuske zaustavio Strinića i izbio loptu u korner.