Samo u BiH: Potukao se sa saigračima, pa ga otac odveo kući

Mnogo uzbuđenja donio je subotnji susret 6. kola Prve lige Tuzlanskog kantona između NK Doboj Istok i Jedinstvo Lukavice 2:1.

Domaći su nakon prvih 45 minuta imali vodstvo 2:1, te dva igrača više. Naime, Mehmed Đogić je u dvije minute zaradio dva žuta kartona odnosno crveni, a u 41. minuti zbog pljuvanja protivničkog igrača crveni karton je zaradio i njegov saigrač Almir Kovačević.

Međutim, najzanimljivi detalj ovog meča desio se na poluvremenu susreta. Naime, isključeni Đogić prema izvještaju delegata izašao je iz svoje svlačionice te fizički nasrnuo na svoje igrače, nakon čega je intervenisala policija i dovela ga pod kontrolu.

“Nakon određenog vremena policija ga je udaljila iz ograđenog dijela terena za igru. Po riječima policije isti je predat ocu koji ga je odveo kući”, stoji u zvaničnom izvještaju delegata Damira Džafića iz Kalesije.

Zanimljivo da je ovaj susret prekinut u 53. minuti utakmice zbog nedovoljnog broj igrača gostujuće ekipe.