SEDMI PUT OBRADOVALI NACIJU: Zmajevi na ulaznim vratima Brazila, u Zenici vatromet i slavlje

IMG_7690

Pretposljednja stanica je savladana. Lihtenštajn je pao u Zenici. Zmajevi slavili rezultatom 4:1.

Sve je počelo u 27. minuti kada je Misimović centrira, Džeko pogodio za vodstvo. Nakon toga nije bilo stanke. U 34. minuti Lulić je dodao Misimoviću u kaznenom, a on matirao golmana Lihtenštajna. U 38. minuti Vršajević prolazi po desnoj strani i centrira, a Ibišević glavom pogađa za 3:0. Samo minutu kasnije Džeko ponovo postiže pogodak i zatvara prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu nije bilo nekih posebnih prilika za Bosnu. u 61. minuti Hasler pogađa i postavlja konačan rezultat 4:1. Zoran Kvržić je ušao u 62. minuti i tako debitovao za bh. reprezentaciju.

Uživajte u fotografijama Benjamina Hazića.