PUBLIKA ODUŠEVLJENA Mirza Selimović u krcatom “Tapasu” priredio nezaboravnu proslavu Valentinova (FOTO)

Pridruži se Viber grupi 072info, do najvažnijih vijesti samo jednim klikom: KLIKNI OVDJE
MARKETING
Dozvoljeno preuzimanje dijela teksta uz obavezno navođenje i linkanje izvora odnosno da se kompletan tekst može pročitati na portalu “072info”.

Brojne Zeničanke i Zeničani proslavili su sinoć Valentinovo u krcatom “Tapasu”, a za dobar provod i odlično raspoloženje bio je zadužen Mirza Selimović, pobjednik respektabilnog takmičenja “Zvezde Granda”.

Već na samom početku večeri, odličnim izborom pjesama ali i jedinstvenim vokalnim sposobnostima nagovijestio je nezaboravan provod do sitnih sati.

Odlično raspoložena publika također je pjevala zajedno s Selimovićem, nagrađujući ga aplauzom nakon svake interpretacije.

Da se nije štedio govori podatak da je pjevao bez pauze, a dobar provod trajao je do sitnih sati.

ČITAJ JOŠ:  Hutba povodom Dana državnosti: Misli veliko, jer, ti si Bosna i Hercegovina

Zadovoljna lica brojnih posjetilaca najbolji su pokazatelj da su istinski uživali te da je Selimović ispunio njihva očekivanja i uljepšao i proslavu Dana zaljubljenih.

Kako je to izgledalo sinoć, pogledajte u fotogaleriji u nastavku.

Veću galeriju potražite na našoj Facebook stranici klikom OVDJE.

[flagallery gid=11]

GODISNJICA
MARKETING