Senijad Ibričić postigao prekrasan pogodak direktno iz kornera

Nogometaši Domžala iz Slovenije pobijedili su u jučerašnjoj prijateljskoj utakmici češki Slovacko rezultatom 3:1, a utakmicu je obilježio bivši bh. reprezentativac Senijad Ibričić.

Iako ima 36 godina, Ibričić je ponovo dokazao da u njegovim nogama još ima preciznosti pa je direktnim udarcem iz kornera postigao pogodak za vodstvo Domžala na utakmici.

Pogodio je dalji ugao protivničkog gola te golman jednostavno nije imao šansi da spriječi ovaj prekrasan pogodak nekadašnjeg miljenika Hajdukovih navijača.

Ibričić za Domžale nastupa već pet godina, a u ovoj je sezoni na učinku od pet golova i četiri asistencije u 24 odigrana susreta.

Domžale zauzimaju šesto od deset mjesta na tabeli klubova koji se takmiče u slovenskom prvenstvu.

Preostala dva gola za slovenski tim postigao je Jakupović, dok je Danicek bio strijelac za češku ekipu.

Vrijedi istaći da su u redovima Domžala igrala trojica bh. nogometaša. Osim Ibričića, od prve minute igrali su Enes Alić i Alen Jurilj, dok je na klupi bez minutaže bio Nermin Hodžić.