Spektakl na Stamford Bridžu, Čelzi i Sautempton remizirali u utakmici sa šest pogodaka

Fantastičnu utakmicu odigrale su danas na Stamford Bridžu momčadi Čelzija i Sautemptona, a ona je završena rezultatom 3:3.

Čelzi je u utakmicu ušao kao veliki favorit i došao je do zasluženog vodstva u 15. minuti preko Time Vernera (Werner), kojem je asistirao Ben Čilvel (Chilwell).

Isti igrač je svojim drugim golom poslije sjajnog prodora i prebacivanja gostujućeg golmana Aleksa Mekartija (Alex McCarthy) u 28. minuti povećao na 2:0.

Školska akcija Sautemptona u 43. minuti. Če (Che) Adams je uposlio Denija (Danny) Ingsa, koji je zaobišao Kepu i pogodio za 2:1.

Izjednačenje u 57. minuti. Loše istrčavanje Kepe koristi Adams, koji nakon velike gužve pogađa za 2:2.

Čelzi ipak stiže do trećeg gola u 57. minuti. Verner je asistirao za Kaija Haverca (Havertz), koji je zabio za novo vodstvo domaćina.

Činilo se kako će upisati pobjedu, a onda šok u 92. minuti. Tio Volkot (Theo Walcott) je šutirao, lopta je pogodila Janika Vestergarda (Jannik Vestergaard) i završila u golu.

Čelzi je trenutno na učinku od osam bodova, dok Sautempton ima sedam.