SRAMOTNO: Kod Žepča osvanuo grafit “Bog balije” 

SRAMOTNO: Kod Žepča osvanuo grafit “Bog balije” 

U Gornjoj Ozimici kod Žepča sinoć je ispisan grafit “Bog balije” u neposrednoj blizini džamije.

Mještani Gornje Ozimice najoštrije su osudili ovaj sramotni događaj.

Trenutno se radi na otkrivaju počinioca ovog sramotnog događaja.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 4 puta, 1 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE

POVEZANE OBJAVE