Susret FC Barcelona – Manchester City večeras na OBN TV

OBN TV večeras od 20:45h prenosi najatraktivniji susret trećeg kola Lige prvaka jer se sastaju dvije ekipe koje su i prošle sezone dogurale veoma daleko u ovom takmičenju.

Nakon reprezentativne pauze pred nama je prava poslastica u Ligi prvaka. U trećem kolu najboljeg klupskog takmičenja na svijetu, na Camp Nou stadionu sastaju se Barcelona i Manchester City. Biće to novi povratak Pepa Guardiole na ovaj stadion gdje je sa Barcom osvojio sve što se moglo osvojiti. City je dobro otvorio sezonu, međutim u nekoliko posljednjih utakmica na vidjelo su izašle i neke slabosti koje ima ovaj engleski tim. Nema sumnje da će sve to znati kazniti Barcelona, iako ni katalonski sastav nije baš u najboljoj formi. Duel na Camp Nou mogao bi i dati odogovor na pitanje ko će biti pobjednik grupe C, u kojoj trenutno  vodi Barcelona sa 6 bodova, City je drugi sa 4, Celtic ima jedan a Borussija je još uvijek bez bodova.

Dodajmo još da su se oni u sezonama 2013/14 i 2014/15 sastajali u osmini finala Lige prvaka, i tu su apsolutno dominantni bili nogometaši Barcelone koji su slavili u sva četiri susreta.

Susret FC Barcelona – Manchester City  OBN TV prenosi večeras od 20:45h