Taekwondo klub “KWON” Klopče ostvario zapažen rezultat u Brčkom

Danas je ekipa Taekwondo kluba “Kwon” Klopče nastupila na Otvorenom Kupu Bosne i Hercegovine u Brčkom. Među jakom konkurencijom četiri države ostvarili su zapažene rezultate!

Beganović Sami nastavlja svoj zlatni niz! Pobjedivši dvije borbe u kategoriji mlađih kadeta -39 osvaja još jednu zlatnu medalju ove godine.

Kulačić Amna također zlatna! U kategoriji juniorki -49 odličnom borbom zasluženo osvaja zlatno odličje!

Kulačić Irma osvojila je srebro. Pobjedivši dvije borbe, finale gubi uz nedostatak koncentracije. Konkurisala je u kategoriji kadetkinja do 160cm.

Jurešić Tin u kategoriji juniora -68 biva drugi. Uz odličnu prvu borbu, falilo je malo sportske sreće u finalu.

Odličan nastup naše ekipe danas. Ovim turnirom završavamo ovaj dio poluseznone – poručili su iz “Kwon” Klopče.