ODLIČNI REZULTATI NA PRVENSTVU U VISOKOM Taekwondo klub “Zenica” osvojio 17 medalja!

U Visokom je jučer održano otvoreno prvenstvo u taekwondou “Bosna Open Visoko”, na kojem je učešće uzelo oko 450 takmičara iz tri države i to Hrvatske, Njemačke i BiH.

U dosta jakoj konkurenciji, Taekwondo klub “Zenica” nastupio je sa 18 takmičara, a čak njih 17 se okitilo medaljama.

Naime, osam zlatnih medalja osvojili su Irma Kulačić, Davud Omeragić, Muhamed Memić, Ena Oruč, Nada Smriko, Ena Beganović, Faris Hasić i Ilhana Skopljak, tri srebrene medalje osvojili su Ishak Skopljak, Adnan Kulalić i Maja Adilović dok su šest bronzanih medalja osvojili Bakir Odić, Anes Novalić, Eldar Dizdarevic, Aid Zilkić, Eldar Džulan i Alem Čamdžić.

• Čestitamo svim takmičarima na borbenosti i pokazanom znanju. Sljedeći turnir na kojem nastupamo je Federalno prvenstvo u Zenici, pod našom organizacijom, koji se održava 8. aprila – kažu iz Uprave kluba.