U Knežini otvoreno spomen-obilježje Halidu Bešliću

U Knežini otvoreno spomen-obilježje Halidu Bešliću

U mjestu Knežina na Romaniji otvoreno je spomen-obilježje Halidu Bešliću.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Spomen su svečano otvorili unuci Halida Bešlića.

To je ranije za portal “Avaza” najavio i Izet Bubregović, prijatelj Halida Bešlića iz djetinjstva.

Spomenik je izgrađen zahvaljujući donacijama prijatelja Halida Bešlića, kao i mještana Knežine i okolnih mjesta.

“Nisi dao da se izvor zamuti”, piše na spomeniku, a izgradnja je koštala oko 18.000 KM.

Inače, Halid Bešlić je uvijek isticao važnost svog rodnog kraja, često ga je opjevao, kao i posjećivao.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 179 puta, 179 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS