Uplakani Dedić nakon poraza od Portugala: Ostao nam je baraž u martu, to je najbitnije

Defanzivac nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Amar Dedić je kroz suze davao izjavu za BHT nakon poraza od selekcije Portugala.

Zmajevi su deklasirani od Portugala, bilo je 5:0 za naše današnje protivnike, a Dedić je istakao da je prvo poluvrijeme bilo katastrofalno.

Dodao je da nam preostaje priprema za baraž u martu što je najbitnije te da se moramo spremiti za te utakmice kako bi došli do Eura.

“Prvo poluvrijeme smo prespavali, dobili su rano penal, ne znam je li bio, ali je bilo jako teško. Drugi dio je bio bolji jer smo se bolje branili, no sve u svemu jako loše, rekao je Dedić nakon utakmice za BHT i dodao:

“Ostao nam je baraž u martu, to je najbitnije, moramo se spremiti za to i to je to”.