Užasna reakcija novog golmana Zmajeva, primio je gol sa preko pola terena

U ovim se trenucima igra utakmica 10. kola njemačke Cvajte između Paderborna i St. Paulija, a trenutni rezultat je 1:1.

Početak ovog susret obilježio je nestvaran pogodak koji je postigao Florent Muslija već u osmoj minuti utakmice.

Kosovar se u jednom momentu našao sa loptom na sredini terena, uočio da je Nikola Vasilj malo izašao sa gola i odlučio da šutira.

To se ispostavilo kao sjajna procjena jer je uspio da pogodi mrežu golmana reprezentacije Bosne i Hercegovine. Jedan od ljepših pogodaka ove sezone.

Nikola Vasilj branio je posljednjih 20 minuta utakmice protiv Portugala u kojoj je naš tim poražen s 5:0.

Budući da će Ibrahim Šehić odsustvovati s terena nekoliko sedmica, Vasilj bi trebao biti nova “jedinica” Zmajeva u preostalim utakmicama u kvalifikacijama za EP.

Naš tim će prvo gostovati Luksemburgu 16., dok ćemo u zadnjem kolu ugostiti Slovake u Zenici 19. narednog mjeseca.