Android
Velika čast za bh. fudbal: Peljto sudi Tabakoviću, Pilav i Čeferin dobili važne zadatke

Četvrtak donosi revanš utakmice play-offa za plasman u Konferencijsku ligu, a Bosna i Hercegovina će imati veliki broj predstavnika u odlučujućim susretima.
Jedan od njih bit će Borac, koji će od 20:30 sati na svom terenu dočekati Vikingur i pokušati izboriti plasman u grupnu fazu trećeg po jačini UEFA-inog klupskog takmičenja.
Ipak, bh. fudbal neće biti zastupljen samo kroz klub iz Banje Luke. Bosanskohercegovački arbitri dobit će priliku da budu dio velikih evropskih utakmica.
Peljto sudi Salzburg – Mjällby
Revanš susret između Salzburga i Mjällbyja sudit će arbitri iz Bosne i Hercegovine.
Glavni sudija bit će Irfan Peljto, dok će mu pomoćnici biti Senad Ibrišimbegović i Davor Beljo. Ulogu četvrtog sudije obavljat će Miloš Gigović.
Pilav i Čeferin u važnim ulogama
Bh. predstavnika bit će i među delegatima za suđenje.
Elmir Pilav bit će posmatrač suđenja na utakmici Rijeka – Midtjylland, gdje će ocjenjivati učinak belgijske sudijske ekipe.
S druge strane, Darko Čeferin, prvi čovjek sudija WWin lige Bosne i Hercegovine, imat će istu ulogu na susretu u Engleskoj između Brightona i Tromsøa.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE






















