10153930_10151966021046277_2763409669326041726_nFudbaleri Fulhama savladali su danas na Craven Cottageu ekipu Norwicha s 1:0, te su tako još uvijek s dobrim šansama za opstanak u društvu najboljih.

Za tim Felixa Magatha ovaj susret je bio izuzetno važan, a na kraju su i došli do velika tri boda. Jedini gol na meču djelo je Huge Rodallege, koji je mrežu Kanarinaca zatresao u 40. minuti susreta za konačnih 1:0.

Asmir Begović je ponovo sačuvao svoju mrežu. Stoke je s 1:0 savladao ekipu Newcastlea golom Pietersa, a Begović je i u ovom susretu branio zaista fantastično.

Everton je sve bliže Ligi prvaka. Karamele su danas na gostovanju savalade Sunderland s 1:0, autogolom Wesa Browna iz 75. minute.

Iznenađujuću pobjedu je upisao Cardiff na gostovanju kod Southamptona (1:0), golom Cale, dok je Crystal Palace savladao Aston Villu golom Puncheona. Šest golova viđeno je u meču WBA i Tottenhama, gdje je susret završen s 3:3.

Premiership, 34. kolo:

Crystal Palace – Aston Villa 1:0 (Puncheon 76′)
Fulham – Norwich 1:0 (Rodallega 40′)
Southampton – Cardiff 0:1 (Cala 65′)
Stoke – Newcastle 1:0 (Pieters 42′)
Sunderland – Everton 0:1 (Brown 75’ag)
WBA – Tottenham 3:3 (Vydra 1′, Brunt 4′, Sessegnon 31′ /Olsson 34′, Kane 70′, Eriksen 90+4)