liverpoolFudbaleri West Bromwich Albiona i Liverpoola  remizirali su danas (1:1) u susretu 24. kola engleske Premier lige.

Prvo poluvrijeme ovog susreta nije donijelo previše uzbuđenja, ali se mreža ipak jednom zatresla. Igrala se 24. minuta kada je nakon akcije Luisa Suareza mrežu domaćeg tima pogodio Daniel Sturridge za vodstvo Redsa od 1:0.

stardidzOvim rezultatom se otišlo na odmor, a drugo poluvrijeme ovog susreta donosi mnogo bolju igru i puno više prilika pred oba gola. WBA je u 53. minuti imao veliku šansu, ali je odarac McAuleyja sjajno odbranio Simon Mognolet.

Šest minuta kasnije velika prilika za Liverpool. Suarez je izbacio odbranu domaćeg tima, ali nije uspio savladati Fostera, koji je spasio svoj gol.

Do izjednačenja WBA je stigao u 67. minuti. Veliku grešku je napravio Kolo Toure. Dodao je loptu napadaču domaćeg tima Victoru Anichebeu, a ovaj je bez problema savladao Mignoleta za izjednačenje rezultata na 1:1.

liverpolDo kraja je bilo još nekoliko pokušaja na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao, pa je ostalo 1:1…

West Bromwich Albion 0-1 Liverpool (Goal Daniel… by all-goals

West Bromwich Albion 1-1 Liverpool (Goal Victor… by all-goals