10004006_10150543765414953_1180963062_nUzvrat između Real Madrida i Schalkea na Santiago Bernabeu bio je samo formalnost nakon što su Kraljevi u Gelsenkirchenu slavili sa 6:1.

Real je već u prvom susretu osigurao plasman u četvrtfinale, pa je večeras trener Carlo Anlcelotti odmarao glavne igrače, s tim što je ponovo od prve minute igrao Cristiano Ronaldo. Podsjećamo, Real u nedjelju igra veliki El Clasico protiv Barcelone i to je sada za njih najvažnije.

I očekivano smo gledali jednu utakmicu bez ambicija, igrači su bili svjesni da je sve riješeno i da se ništa ne može promijeniti. U jednoj takvoj utakmci nije bilo pobjednika.

Naš reprezentativac Sead Kolašinac igrao je od prve minue za njemačku momčad i u šestoj minuti je povrijedio Jesea, kojeg je zamijenio Gareth Bale. Upravo je Velšanin u 21. minuti ubacio prizemno s desne strane, a Ronaldo postigao svoj 12. gol u Ligi prvaka ove sezone.

Deset minuta kasnije, Tim Hoogland je opalio s ruba šesnaesterca, Iker Casillas je ostao ukopan i Schalke je izjednačio. Real je u dva navrata prijetio preko Isca u prvom dijelu, dok je Huntelaar pred kraj prvog dijela pucao iz dobre pozicije visoko preko  gola domaćih.

1958131_10150543708269953_1744897192_nU nastavku Madriđani kontroliraju utakmicu, konstantno napadaju. Nakon nekoliko neuspješnih napada, postigli su drugi gol u 74. minuti. Strijelac je, naravno, Ronaldo. Bio je to Portugalčev 13. gol u Ligi prvaka ove sezone.

Nije ni minuta prošla, a domaća momčad postigla je i treći gol. Bale je upisao drugu asistenciju, a mladi Alvaro Morata pogodio i to nakon što je prethodno Ronaldo pogodio prečku.