10314753_10152140228887746_7183594200951224635_nOdlazak Davida Moyesa s klupe Manchester Uniteda je izgleda itekako dobro došao ekipi s Old Trafforda. Ryan Giggs je preuzeo tim, a već u prvom susretu, Velšanin je slavio pobjedu. Norwich nije imao šanse na Teatru snova, te je poražen s 4:0.

Mučio se United s gostima sve do 41. minute susreta. Iako su imali nekoliko prilika, koje nisu krunisane golom, dobili su priliku povesti s bijele tačke. Wayne Rooney je priliku iskoristio, te je doveo United u prednost od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku se mreža Kanarinaca još tri puta tresla. Wayne Rooney je u 48. minuti prekrasnim pogotkom povećao prednost Crvenih đavola na 2:0, ali tim Ryana Giggsa nije stao ni na tome.

Priliku za igru je dobio Juan Mata, a Španac je to iskoristio da postigne dva gola. Prvo je u 63. minuti iskoristio sjajnu akciju svog tima za povećanje prednosti od 3:0, da bi konačnih 4:0 postavio pogotkom u 73. minuti susreta.