Vikend fudbalskih zmajeva, strijelci Džeko, Ibišević i Krunić

Asmir Begović(Chelsea): Branio svih 90.minuta u pobjedi svog Chelsea od 2:0 u petom kolu FA Cupa
Kenan Pirić (Zrinjski): Sa ekipom Zrinjskog na pripremama, Bh Telecom Premijer liga počinje 25.februara
Ibrahim Šehić (Qarabag): Branio 90.minuta u porazu svog Qarabaga na gostovanju protiv Gabale. Dva puta je vadio loptu iz svoje mreže

Emir Spahić: Nakon otkaza koji je dobio u HSV-u još uvijek bez kluba
Ervin Zukanović (Atalanta): Sa klupe odgledao pobjedu svog kluba nad Crotoneom od 1:0
Tonji Šunjić (Palermo): U igru ušao u 51.minuti no nije puno pomogao svojoj ekipi. Njegov Palermo je bio nemoćan protiv Juventusa koji ih je pobjedio sa 4:1
Ermin Bičakćić (Hoffenheim): Odigrao svih 90.minuta i pobjedi svog tima od 2:0. U 75.minuti nakon jednog grubljeb prekršaja zaradio žuti karton.
Ognjen Vranješ (AEK): Odigrao svih 90.minuta u pobjedi svog tima od 1:0 nad Olympiacosom. U 48.minuti dobio žuti karton.
Sead Kolašinac (Schalke): Odigrao svih 90.minuta u remiju svog kluba na gostovanju protiv Kolna.
Edin Cocalić (Mechelen): Odigrao svih 90.minuta za Machelen u pobjedi nad Lokerenom od 3:0.

Mato Jajalo (Palermo): Igrao do 51.minute u porazu svog tima od Juventusa.
Izet Hajrović (Werder Bremen): Još uvijek se oporavlja od povrede
Miralem Pjanić (Juventus): Sa klupe odgledao laganu pobjedu Juventusa nad Palermom.
Senad Lulić (Lazio): Odigrao svih 90.minuta u pobjedi svog Lazia nad Empolijem. Bio jedan od zapaženijih na terenu.
Rade Krunić (Empoli): U porazu od Lazia od 2:1 bio jedan od najbolji u svom timu. U 67.minuti efektno pogodio za vodstvo Empolija.
Haris Medunjanin (Philadelphia): Još nije debitirao za svoj novi klub od kako je otišao iz Maccabia
Miroslav Stevanović (Željezničar):Sa ekipom Željezničara na pripremama.
Gojko Cimirot (PAOK): Sa klupe odgledao pobjedu svog tima od 4:0. U četvrtak u Evropskoj ligi odigrao svih 90.minuta u porazu PAOK-a od Schalkea.
Tino Sven Sušić (Genk): Nije bio u kombinaciji za posljednju utakmicu svog kluba
Danijel Miličević (Gent): Odigrao svih 90.minuta u remiju protiv Standarda. U četvrtak u okviru Evropske lige briljirao u pobjedi nad Tottenhemom i bio jedan od najzapaženijih na terenu.

Vedad Ibišević (Herta): Odigrao 87.minuta u remiju protiv Bayerna. U 21.minuti pogodio za vodstvo svog tima.
Milan Đurić (Bristol City): Utakmica njegovog Bristola i Fulhama otkaza. U utorak odgirao drugo poluvrijeme u porazu protiv Leedsa. U sudijskoj nadoknadi smanjio prednost na 2:1 ali za nešto više nije bilo vremena.
Edin Džeko (Roma): Nakon što je u četvrtak postigao tri gola u okviru Evropske lige, Edin je nastavio terorisati golmane i u Seria A. Postigao prvi gol u visokoj pobjedi svoje Rome nad ekipom Torina od 4:1.