Vitez i Čelik podijelili bodove na Gradskom stadionu u Vitezu

U okviru 20.kola nogometne BH telecom Premijer lige na Gradskom stadionu u Vitezu, FK Vitez i NK Čelik su podijelili bodove.Konačan rezultat u ovom nezanimljivom susretu je 0:0 Prvu priliku na utakmici imao je Vitez. Kokot u drugoj minuti nije se najbolje snašao u protivničkom šesnaestercu. Nakon prvih 45.minuta utakmice 20.kola u Vitezu, mreže miruju. Najbolju priliku za gol je imao NK Čelik u 40 minutu kada je Mahir Karić sa pet metara šutirao pravo u golmana. U drugom poluvremenu Čelik je imao više od igre i dugim loptama pokušavam da dođe u priliku za gol. Najbolju priliku u 80.minuti imao je Senad Husić. Haris Hećo je presjekao napad domaćin, uposlio Husića koji se ne snalazi najbolje u protivničkom šesnaestercu, njegov pokušaj odlazi pored gola. Do kraja utakmice nogometaši Čelika su pokušavali preskakanjem igre da dođu u priliku no rezultat se nije mijenjao do kraja. Celik je i nakon 20.kola ostao na 11 mjestu sa 11 bodova.

SASTAVI EKIPA

NK Vitez: 12 Nwolokor David Samuel, 5 Jetvić Marko (2 Stanić Ivan), 7 Livaja Ivan, 8 Muminović Milan, 9 Kokot Zoran, 11 Bibić Elvis (Ivan Mamić), 13 Vrhovac Vedran, 14 Selimović Vernes, 15 Livančić Toni, 21 Kapetan Armin

NK Čelik: 89 Ružić Branislav, 3 Šivšić Safet, 4 Regoje Bojan, 7 Karić Mahir, 8 Haurdić (Islamagić)  Anes, 9 Dilaver Haris, 11 Brković Daniel (Senad Husić 15), 12 Jusić Emir, 17 Sadiković Enis, 18 Salkan Duško, 20 Hećo Haris