Vitežani ponovo razočarali: Iskra zasluženo slavila nad Vitezom

817c90b6c4819c76f3ac1b1428830afe_MNogometaši Iskre su se savladali premijerligaša iz Viteza i tako mu se revanširali za poraz od prije nekoliko dana, kada je Vitez slavio sa 2:0.

Izabranici Šenera Bajramovića su bolju igru u prvih 45 minuta krunisali golom koji je postigao novajlija Salkić u 41. minuti. U drugom dijelu, koje je proteklo bez većih prilika, više od igre imao je Vitez, ali su domaćini umješno branili svoj gol, Iskra – Vitez 1:0

BUGOJNO – Gradski stadion Jaklić. Gledalaca : 150. Sudija : Adis Duraković (Bugojno). Pomočnici : Alen Velić (Bugojno) i Mehmed Šeho (Donji Vakuf).

STRIJELAC : 1: 0 – Salkić (41)
ISKRA : Konjarić, Ćosić, Alispahić, Omerinović, Kmetaš, Salkić, Kovač, Rovčanin, Zec,(Mašić ), Gurbeta, Ivković. TRENER : Šener Bajramović.
NK VITEZ : Perković, Jurčević, Brekalo, Livaja, Alić, Jurić, Kapetan, Dedić, Livančić, Dilaver, Vidović. Još su igrali : Hasanović, Imamović, Smriko, Badrov, Hećo, Šantić, Garić i Mišić. TRENER : Ante Miše.